Noclegi Łeba

Rezerwacja

W celu rezerwacji, proszę wpłacić zadatek w wysokości 30% kwoty. Pozostałą kwotę należy uiścić w dniu przyjazdu. Nr Konta bankowego podajemy telefonicznie. W tytule przelewu proszę podawać następujące informacje:

  • Datę rezerwacji ( data przyjazdu- wyjazdu),
  • telefon kontaktowy,
  • adres e-mailowy w celu wysłania potwierdzenia wpłaty zaliczki.

Osoby wypoczywające na terenie Łeby zobowiązane są do uiszczenia dodatkowo opłaty klimatycznej zgodnej z uchwałą rady miasta

Warunki rezygnacji

W przypadku rezygnacji na co najmniej 30 dni przed terminem wypoczynku zwracamy zadatek po potrąceniu 10% wpłaconej sumy. Przy rezygnacji w okresie krótszym niż 30 dni dokonujemy potrącenia 50% wpłaconej sumy w okresie krótszym niż 14 dni zadatek jest bezzwrotny. Jeżeli rezygnacja z usług w obiekcie nastąpiła w terminie krótszym niż 30 dni przed terminem przyjazdu (zarezerwowanym terminem rozpoczęcia pobytu). Boja nie zwraca zadatku w żadnej części. Wcześniejszy wyjazd nie upoważnia klienta do domagania się zwrotu jakiejkolwiek części wniesionych wcześniej opłat za cały pobyt (kwota pozostała stanowi rekompensatę za blokadę pokoju bez względu na to czy po wyjeździe klienta zostanie on sprzedany ponownie). 

Pokoje

Proponujemy atrakcyjne pokoje 2, 3, 4 lub 5 osobowe z łazienkami i telewizorem oraz lodówką. Wszystkie są starannie i przytulnie urządzone. Łazienki wyposażone w natryski.

Więcej…

Domki

Jeśli cenicie sobie Państwo wypoczynek blisko natury, spokój i ciszę . Dobrze trafiliście tu odpoczniesz od sąsiadów, zgiełku miastowego życia. Wynajmij Samodzielnie prosperujący Domek!

Więcej…

Rozrywka

W Łebie rozrywka przyjmuje wiele form. Oprócz piaszczystych wspaniałych plaż można skorzystać z niezliczonych ofert rejsów wycieczkowych, łowieckich i wędkarskich.

Więcej…