Noclegi Łeba

Lokalizacja

Pokoje Gościnne BOJA położone są w cichej i spokojnej dzielnicy Łeby. Lokalizacja ta powoduje że nasi goście mają możliwość sielankowego wypoczynku po dniu pełnym wrażeń. Plaża oddalona jest od naszego domu zaledwie o 20 minutowy spacer. W pobliskim sąsiedztwie znajduje się kort tenisowy i stadnina koni. Udostępniamy również przewozy samochodem  - na okoliczne wydmy i nie tylko!

Pełny adres :

Pokoje Gościnne BOJA

ul.Paderewskiego 13,

84-360 Łeba 

Domki wypoczynkowe BOJA - położone są między Łebą a Nowęcinem , miejsce to charakteryzuje cisza i spokój z dala od miastowego zgiełku. Teren działki jest bardzo duży co daje swobodę bawiącym się na placu zabaw dzieciom . Miejsc do rozpalania ogniska i grillowania jest sporo co uatrakcyjnia to miejsce. Parking znajduje się również na posesji .

Pełny adres :

Domki Wypoczynkowe BOJA

ul. Miła,

84-360 Nowęcin 

Galeria- Łeba i okolice

Pokoje

Proponujemy atrakcyjne pokoje 2, 3, 4 lub 5 osobowe z łazienkami i telewizorem oraz lodówką. Wszystkie są starannie i przytulnie urządzone. Łazienki wyposażone w natryski.

Więcej…

Domki

Jeśli cenicie sobie Państwo wypoczynek blisko natury, spokój i ciszę . Dobrze trafiliście tu odpoczniesz od sąsiadów, zgiełku miastowego życia. Wynajmij Samodzielnie prosperujący Domek!

Więcej…

Rozrywka

W Łebie rozrywka przyjmuje wiele form. Oprócz piaszczystych wspaniałych plaż można skorzystać z niezliczonych ofert rejsów wycieczkowych, łowieckich i wędkarskich.

Więcej…