Noclegi Łeba

ZIMA NAD BAŁTYKIEM

  

 

 

 

Zimą nad Bałtykiem stężenie jodu jest najwyższe. A ten mikroelement jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Zapewnia: prawidłowe działanie tarczycy.

Natomiast niedobór jodu: 

  • u dzieci sprawia, że gorzej się uczą, wolniej rosną i wolniej rozwijają się fizycznie w okresie dojrzewania

  • u dorosłych- może utrudniać utrzymanie ciąży, prowadzić do niewydolności tarczycy, co w konsekwencji może powodować nawet zahamowania funkcji różnych narządów i procesów życiowych organizmu.

 Ostatnie badania naukowców dowodzą także, ze jod sprzyja odchudzaniu.

 Dlaczego więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i nie wybrać się na nocleg do Łeby?

 

 

W ofercie zimowej obiektów turystycznych BOJA koszty pobytów spadają jak temperatura o tej porze roku, długie pobyty maja dużo atrakcyjniejsza cenę niż w sezonie letnim ! Nie przegap okazji! 

 

Romantyczne długie zimowe spacery uatrakcyjnia twój pobyt w Łebie , tutaj czas zatrzymuje się w miejscu i każdy zapomina o swoich życiowych problemach .

 

Pokoje

Proponujemy atrakcyjne pokoje 2, 3, 4 lub 5 osobowe z łazienkami i telewizorem oraz lodówką. Wszystkie są starannie i przytulnie urządzone. Łazienki wyposażone w natryski.

Więcej…

Domki

Jeśli cenicie sobie Państwo wypoczynek blisko natury, spokój i ciszę . Dobrze trafiliście tu odpoczniesz od sąsiadów, zgiełku miastowego życia. Wynajmij Samodzielnie prosperujący Domek!

Więcej…

Rozrywka

W Łebie rozrywka przyjmuje wiele form. Oprócz piaszczystych wspaniałych plaż można skorzystać z niezliczonych ofert rejsów wycieczkowych, łowieckich i wędkarskich.

Więcej…